odpowiedz

Pożyczki pozabankowe

Maria67 ten post 14-09-2015 19:14
Co sądzicie o kredytach pozabankowych ?
Np o tzw "chwilówkach" ale nie tylko.
Zdecydowały byście się ?
Na co zwracać uwagę przy wyborze ?
A może coś możecie polecić ?
Ida ten post 21-09-2015 19:04
ie stać Cię na kredyt w "normalnym" banku zapomnij o chwilówkach bo nigdy z tego nie wyjdziesz. Potrzebujesz kasy na już lepiej pożycz od kogoś znajomego, sprzedaj coś, znajdź dodatkową pracę, odłóż sobie co tydzień kwotę jaką byś miała płacić chwilówce. Jak dla mnie chwilówki powinny być zabronione bo żerują na ludzkiej biedzie i nieszczęściu.
Rozalia54 ten post 14-11-2015 00:20
Dla mnie chwilowki to tez bzdura. Zaciagasz sie i konca nie widac. Nigdy takiego "kredytu" nie bralam, ale znam duzo osob co takie kredyty zaciagaly. Jeden moj znajomy splacal taki kredyt w nieskonczonosc. Nie byla to duza kwota, ale wysokie oprocentowanie i to ze co jakis czas cos dobieral spowodowalo ze splacal ten kredyt latami. Gdy w koncu z niego wyszedl sam stwierdzil, ze nigdy wiecej.
Lepiej sobie cos odmowic niz korzystac z chwilowek. Takie moje zdanie.
kama33 ten post 20-11-2015 23:11
decydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zastaw w lombardzie. Nie decyduj się na kredyty chwilówki, bo to szajs ciągnący ludzi na dno. A dostanie każdy.
Lena3111 ten post 18-01-2016 19:14
Korzystałam z chwilówki przez internet. Pierwsza kwota jaką bierzesz, taką oddajesz. Wzięłam, oddałam i zapomniałam o tym zdarzeniu.
Lua ten post 28-01-2016 00:00
oczywiście wszystko jest dla ludzi tylko trzeba zdawać sobie sprawę z tego co się robi i w co się ładuje. O opłat jest wtedy, kiedy bierzesz kasę i oddajesz w terminie. A ja znam przypadki, ze ktoś bierze żeby zapłacić jakiś pilny rachunek i nie myśli, że za 10, 15, 20 dni dalej jest bez kasy a już spłacić trzeba.
trespass ten post 27-08-2017 09:46
Chwilówki pozabankowe generalnie nie są kosztowniejsze od analogicznych bankowych pożyczek krótkoterminowych - http://pamietnikwindykatora.pl/2015/01/05/chwilowka-online-banku-bank-smart-co-lichwy-parabankom-pozazdroscil/
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1