odpowiedz

alkohol na weselu

bysiek ten post 24-08-2015 19:42
Waszym zdaniem wesele może odbyć się bez alkoholu??
Jak ma być alkohol na weselu to czysty, smakowy czy troszkę tego i tego?
Marysia3 ten post 25-08-2015 15:36
Na weselu to powinno być różnorodnie, żeby goście byli zadowoleni. Zazwyczaj panie wolą smakowe. U nas był Absolwent, akurat dobry na taką okazję. Nikt z gości nie narzekał.
Kicxia ten post 14-09-2015 19:12
U nas na Absolwenta na pewno by narzekali, ale zgadzam się że na weselu powinna panować różnorodność także jeżeli chodzi o gatunki alkoholi czyli wódka oraz wino wytrawne i słodkie będą tutaj wskazane.
Bejbe ten post 15-09-2015 20:10
wiadomo że nie można mieć tylko czystego alkoholu ponieważ w każdej grupie osób znajdą się różne podniebienia. Jedni lubią alkohol czysty np wódkę, Inni wino a inni jeszcze piwo. Są i smakosze co piją whisky i nic innego nie wezmą do buzi.
Maska444 ten post 14-10-2015 23:51
Chyba tylko raz w życiu słyszałam o weselu bez alkoholu.
A jeśli chodzi o rodzaj to zależy głównie od smaku państwa młodych i upodobań najbliższych. Z tego co wiem to rozpiętość jest przeogromna od wódki czystej, smakowej, wina taniego, wina ekskluzywnego, whisky. Furrorę robią ostatnio drink bary - gdzie super barman lub barmanka wyczarowują super drinki
Róża333 ten post 26-10-2015 23:32
Ja nie miałam własnego wesela, ale wypowiem się jako gość. Nie piję alkoholu, a jeżeli już- to już od wielkiego święta. Jestem zwolennikiem tego, aby chociaż kilka butelek wina zostało postawionych na stole np. deserowym. Mam chęć pójdę i wleję sobie lampkę.
Loxy ten post 02-12-2015 23:29
Wino powinno być, bo amatorów wódki stopniowo ubywa. Fajnie, jak jest też szampan na początek. Ale hitem ostatnio jest bimber na wiejskim stole.
Riter2 ten post 08-01-2016 23:48
Moim zdaniem alkochol powinien byc i winko też W końcu raz w życiu można miec taki piekny dzień
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1