odpowiedz

Spódnica -konieczność czy wygoda

Basia345 ten post 13-07-2015 16:34
Witajcie,

Mam takie pytanie, do zadania którego zainspirowała mnie moja młodsza siostra. W czerwcu skończyła studia i właśnie rozpoczęła pracę. Pracuje w biurze, ale nie w obsłudze klienta, tylko jakieś tam administracyjne stanowisko.
Od dwóch tygodni łazi po sklepach i kupuje nową garderobę... niby dress-code jej nie obowiązuje, ale powiedziała, że większość pań do biura przychodzi w spódnicach, garsonkach itd. Odkąd ja pamiętam, to moja mała siostrzyczka biegała wszedzie w portkach, no może na jakieś wyjątkowe okazje i na egzamin wkładała spódnice. Nie czuje się w nich za dobrze, więc na moje pytanie dlaczego ubiera się na przekór swojej wygodzie odpowiada, że musi się przyzwyczaić

A Wy koleżanki? Czym się kierujecie wybierając garderobę do pracy? Koniecznością? Wygodą? Czy może, tak jak moja siostrzyczka nie musicie ale chcecie wyglądać kobieco?
Samantha234 ten post 21-07-2015 15:29
Hm, specjalnie do pracy nakupowałam sobie masę marynarek. Różne kolory, wydaje mi się, że większość z nich jest na luzie. Do tego jakieś fajne tshirty/bluzeczki, spodnie materiałowe i wydaje mi się, że takie wydanie też jest kobiece. Szpilki zakładam od święta, bo za bardzo słychać moje szybkie tuptanie Zawsze ubierałam się na sportowo, ale takie zestawy bardzo mi się spodobały. Tym bardziej, że czerwona marynarka wcale źle nie wygląda z czerwonymi trampkami.
Gorzej czuję się w sukienkach i spódnicach, więc staram się na siłę niczego nie zakładać. Trzeba dobrze czuć się w tym w czym się chodzi - naprawdę daje to dużo pewności siebie.
Może pogadaj z siostrą, żeby stworzyła sobie swój własny business look, w którym będzie czuła się komfortowo i zarazem kobieco?
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1