odpowiedz

Opalanie toples

Kasienka456 ten post 07-07-2015 20:44
Opalacie sie toples?

Jak wyjeżdzałam za granice na gorące plaze to tak. Raz tylko w Polsce opalałam się toples. Nie wiem czemu tak jest. Jakoś mam wrażenie że za granicą jakos tak nikt nie zwtraca na to uwagi i normą jest że kobiety opalają się bez biustonosza. W Polsce chyba nadal to wywołuje jakiś taki zamęt.
pleasure ten post 07-07-2015 21:32
przecież nagość i naturyzm nie mówiąc o topless są już całkiem popularne. Pałac Saturna w Czeladzi, Nemo w Dąbrowie Górniczej, Saunarium w Rudzie Śląskiej, Termy Krakowskie, większość saun w okolicy Kołobrzegu, Poznania czy Wrocławia... a nawet luksusowe hotele tj. Odyssey w Kielcach od lat zachęcają do saunowania nago i opalania się w stroju Adama i Ewy, gdy jest dane nam cieszyć się słońcem... Dla mnie topless jest bardziej erotyczne od totalnej nagości... i obowiązkowe...
RealizmMistyczny ten post 07-07-2015 21:37
w Polsce topless czy poprawne saunowanie to domena elit. Większość roszczeniowego plebsu, który tylko na wszystko narzeka i wie lepiej, woli zakładać karykaturalne majteczki a la NRD czy stroje kąpielowe z lat 90... Wolę polecieć na Lazurowe Wybrzeże, czy nawet do Erding w Bawarii, gdzie czeka mnie kultura saunowania czy opalania się... W centrum Monachium ludzie opalają się nago w parku i nikogo to nie rusza...
TopLessOnly ten post 07-07-2015 21:46
Topless jest najbardziej kobiece... Wyrafinowane plaże, luksusowe jachty i nagie, jędrne biusty, często po interwencji chirurgicznej to synonim bogactwa i sex appealu... Jestem na tak... W Polsce czas na promocję tego trendu !!! Zaczynamy od plaży w Sopocie...
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1