odpowiedz

test owulacyjny

Grysia ten post 01-07-2015 09:30
Okres mam co 26-28 dni, krwawienie mniej więcej 4-5 dni. Zaczynam starania o dzidzie, poprzedni miesiąc zawiódł, byłam niemalże pewna, że mam dni płodne (z obliczeń tak mi wyszło) test pokazał niepłodne...
Malutka ten post 02-07-2015 14:16
Grysia napisał:
Okres mam co 26-28 dni, krwawienie mniej więcej 4-5 dni. Zaczynam starania o dzidzie, poprzedni miesiąc zawiódł, byłam niemalże pewna, że mam dni płodne (z obliczeń tak mi wyszło) test pokazał niepłodne...

Dni płodnych sie nie oblicza. Bardziej polecałabym tester owulacyjny np taki: http://www.naturalna-plodnosc.pl/antykoncepcja-bez-hormonow/var/15,119,1,afrodyta-tester-owulacyjny-test-owulacyjny-ze-sliny
Triss ten post 07-07-2015 09:23
Na stronie podanej wyżej widziałam też cyclotest - komputer cyklu. Korzystała któraś z was z niego?
carmenka ten post 10-07-2015 14:47
Używam go od 2 lat i jestem zadowolona. Nie zamieniłabym go na inny. jeśli masz jakieś szczegółowe pytania to pisz.
bysiek ten post 15-07-2015 13:17
To może napiszę swoje doświadczenia.

Wyliczałam gdzie w którym dniu cyklu mogę mieć owulację i startowałam z robieniem testów. W opakowaniu zazwyczaj jest 5 testów, także starcza na 5 dni. (ściągawkę, w którym dniu należy rozpocząć "testowanie" znajdziecie na ulotce testu owulacyjnego)

Tak do tematu podeszłam z kilka razy, ale testy mówiły, że dni płodnych brak.

Natomiast mam pracę zmianową, nieregularny tryb życia i mój cykl też bywa raz krótszy raz dłuższy. Także moja ginekolog poradziła mi bym od 10 dnia cyklu robiła codziennie testy. To jest mój pierwszy taki cykl gdzie systematycznie testuje. :-)
Grysia ten post 15-09-2015 20:17
Dziękuje , kupiłam i już jestem douczona test kosztował mnie 38 zł i już wiem jak go robić. Teraz oby się udało ....
Barbara ten post 12-10-2015 15:19
Czy takie testy diagnostyki domowej są dobre http://www.i-apteka.pl/product-pol-41121-FERTILTIME-Testy-owulacyjne-5-szt-.html zastanawiam się nad kupnem chociaż boję się, ze wydam niepotrzebnie pieniądze. Proszę o podpowiedź.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1