odpowiedz

Długie czy krótkie?

Zofi34 ten post 25-06-2015 12:07
Chciałam się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat dlugich włosów... Czy uważacie, że są one lepsze niż krótkie?? Czy są jakieś ograniczenia w długości?? A może w pewnym wieku nie należy mysleć już o długich włosach? Dokąd Wam sięgają Wasze włoski??
Alexa21 ten post 26-06-2015 19:33
Nie, no nie ma lepszej długości włosów czy gorszej.
Każdy powinien sam dopasować dla siebie odpowiednią fryzurkę.
Chusty ten post 30-06-2015 15:23
a mam teraz włosy do łopatek i też postanowiłam zapuszczać .
Jednak na pewno nie będą one długości do pasa, marzą mi się takie za łopatki .
Chociaż tez nie wiem czy mi pasują takiej długości włosy. Dziewczyny jak myślicie?
Hesi ten post 01-07-2015 09:32
a mam za kark , wczoraj własnie po balejazu i podcinaniu .

A co do krotkich , mialam dosc długo i jak dla mnie super- troche gumy rano poczochrac i gotowe.
Teraz sprawdzam sama siebie czy dam rade nie sciac .
leosia ten post 13-07-2015 16:29
Tysiąc razy bardziej wolę krótkie. Moim zdaniem mają więcej życia i są z charakterkiem. Jednak wymagają często więcej zachodu niż długie ( choć by się mogło wydawać na odwrót).
Długie włosy są łatwiejsze dla mnie w utrzymaniu. Wystarczy je śpiąć, związać, nawet z kręceniem i układaniem łatwiej idzie. Są dobre na takie leniwe okresy. Miałam długie w pierszej ciąży i jak Zuza była malutka. Teraz też nie chce mi sie łazić do fryzjera więc zapuszczam.
I jeszcze jeden argument - krótkie włosy schną piorunem. A jak mam długie ( a mam włosy dość gęste) to potrafię poożyć sie z mokrymi i niestety z mokrymi obudzić. Do tego na mokrej poduszce.

Ja stawiam na krótkie.
Pysia ten post 03-08-2015 20:18
Do 15 mialam wlosy bardzo dlugie, potem scielam sie bardzo krotko. Potem byly dlugie a teraz takie srednie. I nie mam pojecia ktore sa najlepsze. Wszystko zalezy od mojego samopoczucia
Frytaka ten post 06-08-2015 13:30
Dla mnie kobieta musi mieć długie włosy, przecież długi ładny włos jest atrybutem kobiety. Nie toleruję krótkich włosów a już na pewno nie na chłopaka  

Mi się marzą włosy za łopatkę i teraz zapuszczam.
wonka33 ten post 11-08-2015 11:53
Wydaje mi sie ze trzeba pomyslec jak komu pasuje.
Ja nie wyobrazam siebie w krociutkich wlosach.
Mialam zawsze za lopatki,ale ostatnio jak bylam w Polsce fryzjerka mi je pocieniowala i mam teraz do ramion,i nawet fajnie .

Wydaje mi sie ze nawet taka wielkosc bardziej mi sie podoba niz taka dluzsza bo to np.wymodeluje i trzyma mi to 3 dni,a jak mialam te dluzsze chodzilam tylko w spietych.
Julejka ten post 31-08-2015 19:53
no wg mnie jak sie ma dlugie wlosy to najladniej jest je rozpuscic

ja juz mam wlosy do ramion.. prawie ze
i zapuszczam dalej
mam nadzieje, ze mi sie uda Bardzo
Lilka ten post 31-08-2015 20:31
to zależy od kształtu twarzy, jednej lepiej jest w krótki, innej w długich, też wolę długie włosy, ale mam cienkie i nie wyglądają za dobrze jak osiągną zbytnią długość
odpowiedz

Strona [ 1 2 >> ] z 2